نحوه بازگشت کالا

​اولین​ هدف رشنو کالارضایت کامل شما می باشد. به این منظور امکان بازگشت کالاهای با توجه به زمان تعیین شده برای عودت کالا از زمان تحویل امکان پذیر است. 

- از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش رشنوکالا جداً، خودداری کنید.
- برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل، ریموت، باطری، دفترچه راهنما، کارت گارانتی، کارت بیمه، بند و قطعات بسته‌بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود.
جهت بازگشت کالا، توجه داشته باشید که با شماره پشتیبانی 09921283899 هماهنگی لازم رو انجام بدین که شمارو راهنمایی کنن جهت برگشت راحتتر کالا . 

مشتریان عزیز: 
خواهشمند است کالا را فقط از طریق پست جمهوری اسلامی به آدرسی که واحد پشتیبانی به شما اعلام می کنن باپست سفارشی (واجب و ضروری:  حتما حتما  مرسوله رو بیمه کنید که کارتن مرسوله در مقصد در حضور مامور پست باز شود که از سالم بودن و کامل بودن مرسوله اطمینان حاصل شود در غیر این صورت از دریافت مرسوله خود داری می شود)ارسال نمایید.لازم به ذکر می باشد هزینه ارسال وبسته بندی کالا از مبلغ خرید کسرمی گردد.

هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

  • اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان رشنوکالا برسد، هزینه‌های ارسال به عهده رشنوکالا است
  •  در صورت انصراف از خرید، یا عدم پذیرش از محصول ،یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان رشنوکالا، هزینه ارسال، هزینه بسته بندی و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.