نحوه سفارش کالا

ابتدا وارد قسمت حساب کاربری یا ورود شده، در پنجره مشتریان جدید گزینه ادامه را انتخاب نمایید. اطلاعات فردی خود را وارد نمایید و در آخر گزینه ثبت فرم را بزنید.لطفا در انتخاب آدرس،کدملی و شماره موبایل خود دقت فرمایید. 
بعد از ثبت نام در رشنوکالا شما می توانید نام کاربری خود را در سمت چپ بالای صفحه کنار کلمه ورود مشاهده کنید. اگر نیاز به انتخاب سایز یا رنگ می باشد لطفا در انتخاب خود دقت نمایید. مدت زمان تحویل کالا و گارانتی در قسمت چپ محصول نوشته شده است. جزییات کالا و شرح کالا را مطالعه فرمایید.لازم به ذکر می باشد چون فروشگاه ما به صورت مارکت پلیس فعالیت دارد یعنی در سرتاسر ایران فروشنده ها باما همکاری میکنند لذا جهت کاهش هزینه ارسال مستقیما محصول  از فروشنده اصلی برای مشتری ارسال می گردد. و در صورت درخواست فاکتور ،فاکتور توسط فروشنده اصلی برای شما صادروارسال میگرد.شما بعد از انتخاب کالای مدنظر خود و افزودن آن به سبد ، در علامت سبد خرید تعداد آیتم های انتخاب شده را مشاهده می کنید. ثبت سفارش را انتخاب نمایید.امکان ویرایش آدرس و افزودن آدرس جدید دراین قسمت موجود می باشد. بعد از انتخاب گزینه استفاده از این نشانی ، آدرس مورد نظر شما جهت ارسال کالا انتخاب می شود. سپس در این مرحله شما می توانید سفارشات خود را به همراه نحوه ارسال مشاهده نمایید و نوع حمل کالا و هزینه ارسال را چک نمایید. 

بعد ازانتخاب گزینه ذخیره و ادامه، در قسمت روش پرداخت ،می توانید نوع پرداخت خود و جزییات مربوطه را انتخاب نمایید.اگر کد تخفیف خاصی را از طرف ما دریافت نموده اید، در قسمت کد تخفیف وارد  کنید. لطفا پس از ثبت ، حتما پیش فاکتور را در سمت چپ مشاهده نمایید تا حتما از مبلغ کالا کسر شده باشد. و در انتها،سفارش خود را تکمیل نمایید را انتخاب نمایید. 
پس از ثبت نهایی شماره سفارش به شما نمایش داده می شود. همچنین در پست الکترونیک خود نیز این اطلاعات را دریافت می نمایید. 
تایید ثبت سفارش از طریق پیام کوتاه نیز برای شما از طرف تیم خدمات مشتریان ارسال میشود.

توجه توجه وبسیار مهم:مشتری گرامی لطفا در هنگام تحویل کالا، در حضور تحویل دهنده بسته را باز نمایید و بعد از اطمینان از سالم بودن آن را تحویل بگیرید در غیر این صورت رشنوکالا هیچگونه مسئولیتی در قبال شکستگی محصول ندارد.

توجه توجه وبسیار مهم:محصولاتی که ارسال آنها رایگان می باشد رشنوکالا با ارزون ترین نوع ارسال( پست سفارشی از طریق پست جمهوری اسلامی) محصول رو ارسال میکند در صورتی که مشتری برای دریافت محصول خیلی عجله داشته باشد می تواند جهت ارسال سریع محصول،هزینه مازاد رو پرداخت نمایید .